Bizimle Güvendesiniz

Güvenlik Kamera sistemleri kurulumu, Büyükçekmece Hırsız Alarmı Montajı, Beylikdüzü Yangın İhbar Sistemleri, Avcılar Personel Kontrol Cihazı Kurulumu, Kıraç Dvr Kayıt Cihazı, Beykent Görüntülü diafon Sistemleri Kurulumu…

* CCTV (Kapalı devre kamera kontrol sistemleri)
*Kamera kayıt sistemleri
*Hırsız alarm ihbar sistemleri
*Access kontrol (geçiş kontrol)sistemleri
* Turnike bariyer ve kapı sistemleri
*Görüntülü kapı telefon sistemleri
*Oto park bariyer ve kapı sistemleri
*Metal arama kapı sistemleri
*Telefon hattı ve kablosuz havadan video , audio , data kontrol link üzerinden görüntü nakli sistemleri
*Bekçi tur kontrol sistemleri
*Kapalı devre uydu anten dağıtım sistemleri

ve diğer bütün faaliyet alanlarımız için müşterilerimize en uygun çözüm yollarını sunar

Yaptıklarımız referansımız referanslarımız aynamız oldu.

Bugün dünden daha güçlüyüz .Bugün daha çok proje üretiyoruz çünkü yarınlar bu günün çalışmaları ile ayakta olacak.Bunu biliyoruz. Çalışıyoruz ve zamanla yarışıyoruz.Sonuç Altına imzamızı Attığımız ciddi uygulamalar.

 

İşyeri Hırsız Alarm Paneli

Hirsiz Alarm İhbar Sistemleri

   Hırsız Alarm İhbar Sistemleri

Hırsız alarm ihbar sistemi, ev, işyeri, fabrika, ve benzeri yerlerde hırsızlık, soygun,  yangın, gibi durumlarda başkalarını sizin yardımınıza çağıran veya sistemin kurulu olduğu yerden sizi tehdide karşı uyaran elektronik çözüm paketidir. Ev, fabrika, ve işyerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. istenmeyen durumu algılar ve alarm verir. Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. istenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde, iş yerinde vb gibi yerlerde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla sistem devreye girer. içerideki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi veya özel bir uzaktan kumandası ile gerçekleşir.


Ev, Site, İşyeri ve Fabrika Alarm İhbar Sistemleri Kurulumu için Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi Almak İsterseniz Bizi Arayınız.

İstanbul Alarm Güvenlik Hakkında

İstanbul Alarm Güvenlik Hakkında

Şirketimiz 1998 yılından bu yana güvenlik sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul Alarm Güvenlik , küçük ölçekli projelerden büyük ölçekli projelere iş merkezleri ve fabrikalar vs. gibi projeleriniz için hizmet vermektedir.

SİZLERE SUNABİLECEĞİMİZ HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI ;

 • CCTV (Kapalı devre kamera kontrol sistemleri)
 • Güvenlik Kamerası Kayıt Sistemleri
 • Hırsız Alarm İhbar Sistemleri
 • Personel Devam Kontrol Sistemleri PDKS
 • Access kontrol (geçiş kontrol) sistemleri
 • Turnike bariyer ve kapı sistemleri
 • Görüntülü kapı telefon sistemleri
 • Oto park bariyer ve kapı sistemleri
 • Metal arama kapı güvenlik sistemleri
 • Telefon hattı veya kablosuz video, audio, data link üzerinden görüntü nakli sistemleri
 • Bekçi tur kontrol sistemleri
 • Kapalı devre uydu anten dağıtım sistemleri

ve ihtiyacınız olan her türlü ev – işyeri güvenlik sistemleri için en uygun çözüm yollarını sunmaya hazırız.

Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel Devam Kontrol Sistemi

  Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel devam kontrol sistemleri; parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi cihazı, biyometrik parmak izi okuyucu, kartılı geçiş sistemleri ile pdks programının parmak izi okuyucu yazılımı yüklü olduğu bilgisayardan takip edilebilir. Bariyer, kollu bariyer, turnike sistemleri, otopark geçiş sistemleri, bekçi tur kontrol sistemi ekipmanları ile tamamlanabilir

Personel devam kontrol sistemleri bugün kapıda bir güvenlik görevlisinin bulunmasının yeterli görülmesinden çok daha öteye taşınmıştır. Teknolojinin de büyük desteğiyle personel devam kontrol sistemleri işyerleri için aynı anda birçok kişinin farklı hareketlerini kontrol edebilmek anlamını taşımaktadır.

Kartlı geçiş sistemleri günümüzde belki de en çok kullanılan personel devam kontrol sistemlerinin başında gelir. Çalışanların her birinin bir geçiş kartına sahip olduğu bu personel devam kontrol sisteminde, sistem giriş kapısından itibaren işlemeye başlar. Geçiş sistemlerinin birçoğunda kart okuyucular bir turnikeye bağlıdır. Geçiş kartının okuyucuya okutulmasıyla birlikte sistem ana bilgisayara karttaki bilgileri yollar. Ana bilgisayardan gelen yanıta göre kişiye geçiş izni verilir ya da verilmez.

Ana giriş kapılarından itibaren işlemeye başlayan kartlı geçiş sistemlerinde kişilerin giriş yaptıkları saat ve tarihte sistem tarafından belirlenip kaydedildiğinden personel devam kontrol sistemi de aynı anda işlemeye başlar. Personel devam kontrol sistemlerinde geçiş izniyle birlikte giriş ve çıkış zamanlarının da raporlanıyor olması çalışanların mesai saatlerinin kontrol altında olması demektir.