Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri Ev, işyeri, Fabrika, Depo gibi alanlara kurulumu yapılan kapalı devre güvenlik kamera sistemleri kullanım alanlarının izlenmesi kayıt altına alınması amacıyla kullanılmaktadır. Gerçek zamanlı veya geçmiş tarihli kayıtlarının izlenebilmesi olumsuz durumların tespit edilmesini kolaylaştırmaktadır.

İp kamera sistemi

ip kamera güvenlik sistemi

İp kamera sistemi İp kamera sistemleri network üzerinden çalışan çözünürlüğü ve işlemci hızları yüksek sistemlerdir. NVR cihazı içerisine montajı yapılan hard disk sayesinde kameralardan gelen görüntü sinyalleri kayıt altına alınmaktadır. Genellikle iş yerlerinde ve evlerde kullanılan ip kamera sistemleri projeye uygun olarak konumlandırılıp cep telefonuna yüklenen yazılım sayesinde gerçek zamanlı olarak kamera görüntülerinin izlenilmesi sağlanılmaktadır.

İp kablosuz güvenlik kamera sistemi

İp kablosuz kamera sistemi

İp kablosuz güvenlik kamera sistemi Teknolojinin hızla gelişmesi Kablosuz ip kamera sistemlerinde hiç bir data ve enerji kablosu ihtiyacı olmadan çalışmasını sağlamıştır. Kameranın üzerinde dâhili bulunan lityum batarya sayesinde kameranın yaklaşık altı ay çalışması olanaklıdır. Network kayıt cihazının menü bölümünden kablosuz ip kameralar cihaza tanıtılır ve kayıt yapması sağlanır. İstanbul alarm güvenlik firması olarak dekarosyona zarar vermeden kurulumunu yaptığımız kamera güvenlik sistemleri en fazla tercih edilen sistemdir.