PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Personel devam kontrol sistemi

PDKS sistemi

Personel devam kontrol sistemi Personel devam kontrol sistemleri; parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi cihazı, biyometrik parmak izi okuyucu, kartlı geçiş sistemleri ile PDKS programının parmak izi okuyucu yazılımı yüklü olduğu bilgisayardan takip edilebilir. Bariyer, kollu bariyer, turnike sistemleri, otopark geçiş sistemleri, bekçi tur kontrol sistemi ekipmanları ile tamamlanabilir.
Personel devam kontrol sistemleri bugün kapıda bir güvenlik görevlisinin bulunmasının yeterli görülmesinden çok daha öteye taşınmıştır. Teknolojinin de büyük desteğiyle personel devam kontrol sistemleri işyerleri için aynı anda birçok kişinin farklı hareketlerini kontrol edebilmek anlamını taşımaktadır.
Kartlı geçiş sistemleri günümüzde belki de en çok kullanılan personel devam kontrol sistemlerinin başında gelir. Çalışanların her birinin bir geçiş kartına sahip olduğu bu personel devam kontrol sisteminde, sistem giriş kapısından itibaren işlemeye başlar. Geçiş sistemlerinin birçoğunda kart okuyucular bir turnikeye bağlıdır. Geçiş kartının okuyucuya okutulmasıyla birlikte sistem ana bilgisayara karttaki bilgileri yollar. Ana bilgisayardan gelen yanıta göre kişiye geçiş izni verilir ya da verilmez.
Bekçi tur kontrol kalemi ile iş yerinizin içerisinde veya dışarısında belirlediğiniz noktaları görevlinin dolaşıp dolaşmadığını anlamanızı sağlamaktadır. Cihaz kurulumu ve eğitimi firmamız tarafından verilmektedir.

İŞYERİ VEYA FABRİKANIZDA PERSONEL TAKİP SİSTEMİ KURULUMU YAPTIRMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYINIZ.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemi kurulumu

Geçiş Kontrol Sistemleri

Personel Devam Kontrol Yazılımı

personel programı

Personel Devam Kontrol Yazılımı